BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Senas gyvenimas naujoje vietoje

Vartydamas šio blog’o juodraščius radau šiokį tokį nepublikuotą straipsnelį, kuriame rašiau apie tai, kaip man sekėsi ieškot “savo” vietos. Nu žinot… ne kokio buto, ne kokio namo, bet kokios beveik slaptos vietelės, kurioje ramiai galvodamas galėčiau leist dienas. Nepamenu kodėl to įrašo nepublikavau. Gal ir prisiminčiau, jei bent pirmą jo pastraipą perskaityčiau, bet neskaitau. Neskaitau todėl, kad atrodo, jog turiu neskaityt. Šiaip ar taip, straipsnelis man pakišo mintį pasidalint pirmais įspūdžiais apie mano naująją gyvenamąją vietą.

Bendrabutis

Didžiuojuosi, kad gyvenu bendrabutyje, ir netgi tuo, kad jame be manęs dar gyvena vos 8 pirmakursiai, iš kurių 6 dar nesu matęs. Pirmą dieną teko susipažint su ūkvede - geras žmogus. Tikrąja to žodžio prasme. Budinčiosios irgi geros. Išskyrus vieną. Uch, kaip nekenčiu jos žvilgsnio. Jis toks… su žinute, ir ne bet kokia, o maždaug: “aš tave perpratau” arba “aš žinau ką rezgi”. Nesuprasi net kai ji šypsosi.

Apie kambarioką nerašysiu - negražu būtų draugus apkalbinėt, taip? Nepasakysiu beveik nieko ir apie kitus bendrabučio gyventojus - labai retas reiškinys koridoriuje ką nors sutikt. Ypač kokią merginą. Triukšmo nėra, viskas ramu, tik karts nuo karto kažkam pavyksta meistriškai apkakot unitazo dangčio kraštą. Turiu net susidaręs galvoje viso to reikalo istoriją: studenčiokas prisivalgo pigaus šlamšto, jį prispiria reikalas, dar šiek tiek padvejoja, staigiai nubėga link unitazo, pamato, kad dangtis drėgnas, bet kadangi nėra laiko nuvalyt - viską padaro ore. Planuoju nusipirkt greitu laiku spausdintuvą, tai pirmas dalykas kurį spausdinsiu bus pranešimas: “Studente, prieš sisiodamas pakelk dangtį, arba apšiksiu”.

Nemanau, kad kas nors nori skaityt apie mano karą prieš “Dangčių nekėlikus”, tai baigsiu.

Miestas

Nemanau kad svarbu, kuriame mieste dabar randuosi. Žinokit kad didmiestis, ir tiek. Taigi, vaikščiodamas mieste pasiilgau vieno dalyko - žvilgsnių. Mažame miestelyje beveik su kiekvienu prasilenkiančiu gyventoju egzistavo šioks toks akių kontaktas, o čia - beveik jokio. Tiesą pasakius, ir pats atpratau nuo žiūrėjimo žmonėms į akis - jaučiuos lyg koks persekiotojas.

Visą mėnesį sau kartoju išmokt troleibusų maršrutus, bet ne… Neretai kokia rimtesnė kelionė baigiasi ne tame miesto gale, į kurį norėjau patekti. Bet nieko, pripratau. Viešasis transportas man patinka - puiki vieta pabendraut su žmonėmis, ne taip, kaip bendrabutyje.

Tikriausiai šitaip ir baigsiu. Lekiu virt koldūnų po 1.35 lt - gal po to protingesnės mintys ir “atsitiktiniai” apmąstymai pradės galvon lįst. Gero vakaro.

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentarų – 8

šaaaaunuolis.(((: nes jau mąsčiau, kad reiks imtis smurto ar dar ko.(:

su miaile ginč. | 2010-10-09 18:00

All men are idiots, and I married their King.

gry dla dzieci | 2011-04-28 16:19

Kocham to obszary…polecam

gry labirynty dla dzieci | 2011-05-07 15:46

Witam, odlotowa stronica

gry po szkole | 2011-05-18 04:52

I would like to see something more about this. You captured my attention and hope I will see more from you here.

gry | 2011-05-27 15:53

Hey from across the sea! This is just what I was hunting for, and you wrote it well. Thx

Electronic Cigarette Start up Kits | 2012-11-14 20:04

Hands down, Apple’s app store wins by a mile. It’s a huge selection of all sorts of apps vs a rather sad selection of a handful for Zune. Microsoft has plans, especially in the realm of games, but I’m not sure I’d want to bet on the future if this aspect is important to you. The iPod is a much better choice in that case.

Doorman Brighton | 2013-01-13 21:47

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)