BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Persikėliau

Labai jūsų atsiprašau už tai, jog pamiršau paminėti, kad persikėliau kitur. Drįsčiau teigti, jog “Blogas.lt” sistema yra mirštanti - nefiltruojami “šiukšlių” komentarai, nelabai gera paieškos sistemų optimizacija, redagavimo funkcijų trūkumas…

Taigi, žmogučius, vis dar norinčius paskaitinėti mano kvailas mintis ir išvedžiojimus, kviečiu apsilankyti gyvenimas-mintys.lt blog’e. Tiesa, pastaruoju metu esu paskendęs nekūrybingumo jūroje, taigi… Atsinaujinu gana retai. Dėkoju  :)

Rodyk draugams
Aš madingas!

Pamenu, kad kai prisijungiau prie blogas.lt bendruomenės, skaičiau beveik visus įrašus paeiliui. Apie visus perskaitytus tinklaraščius turėjau šiokių tokių nuomonių - blogų ar gerų. Džiaugiaus su skurdžiu “patiko” šešetu patekęs į blogotopą. Toks gan malonus pasiekimas… buvo :).

Žinot kas man šioje bendruomenėje labai nepatinka? Čia yra daugybė įrašų apie kales (ar kekšes. Nepamenu. šlykštūs žodžiai), dietas, vakarėlių sielas, meilę ir kitus, dabar jau nuvalkiotus dalykus. Pavadinsiu šiuos įrašus rašančius žmones “Alfa grupe“. Kodėl grupuoju? Todėl kad bus ir dar viena grupė - “Beta“. Pastarajai grupei priklauso žmonės, kritikuojantys, smerkiantys, ir nemėgstantys grupės “Alfa“. Va šita “Beta” grupė man nepatinka labiausiai. Kodėl?

Visų pirma - šitie žmonės dedasi žiną ko reikia kitiems. Jei paaugliai rašo apie savo išgyvenimus, banalybes ir savo, gal nelabai teisingus supratimus, nereiškia, kad galime bandyt iš jų atimt jų “Asmeninę legendą” (Jei kas skaitėt “Alchemikas” - suprasit). Visi męs suprantam kai kiti žmonės daro kažką blogai, bet tai nereiškia, kad prieš juos galime vaidint kritikus. Blogybės ir klaidos mano gyvenime padėjo man priartėt prie savęs atradimo. Tobulumo trūkumas mus formuoja labiau nei jo siekimas.

Parašęs šį įrašą tampu savotišku “Beta” grupės nariu, bet ką padarysi… Reikia ir man karts nuo karto būt madingu. (Nemąstantiems išversiu šio sakinio prasmę - kritikuot blogas.lt įrašus yra madingiau nei rašyt “Alfa” įrašus).

Tai va :)

Rodyk draugams