BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Avilio blogui metai!

Na ne visai metai. Dar reiktų luktelt 4 dienas, kad toks sušukimas būtų teisingas. Šiaip ar taip, nemanau, kad per savo “kūdikėlio” gimtadienį turėsiu laiko jį pasveikint, tai pasveikinsiu dabar. Su artėjančiu gimtadieniu!

Kadangi turiu ganėtinai daug laisvo laiko, leisiu sau perskaityti visus kada nors parašytus įrašus. Skaitydamas bandysiu atkreipt dėmesį į dalykus, kurie manyje per tuos metelius pasikeitė. Taigi…

Pasiskevinimas. Nostalgija. Pamenu, kad jį rašydamas buvau kupinas užsidegimo ką nors parašyti. Kaip buvo gera… Kaip apsidžiaugiau, kai sulaukiau netikėtų komentarų! Taip ir nepaaukojau tų 5 litų naujam dizainui (radau būdą pakoreguot nemokamus :)). Apėmė geri jausmai, bet reikia tęst toliau…

Dalykai, kurie mane… nervina. Šitas pranešimas buvo velniškai ilgas. Dabar jį skaitymas nelabai suprantu kaip jaučiausi. Parašiau “piktą” pranešimą apie tai, kad kiti rašo “piktai”. Ir išvis keista, kad rašiau tokiom temom :P

Toliau plaukioja šiokie tokie, iš vienatvės parašyti svaičiojimai apie romantiką. Rašiau, jog jos trūksta ir panašiai. Ech… Spėju, jog dar nesupratau, kad jei myli - romantikos pilna visur :).

Rašiau kažką apie planavimą. Skundžiausi, kad nebemoku planuoti. Vis dar nemoku. Tiesą pasakius, nemoku dar labiau :). Pasirodė įdomus kažkada iškeltas klausimas: “Gyvenimas - didžiulis planas, ar atsitiktinumų ritinys?” Dabar, rodos, žinau atsakymą. Gyvenimas - atsitiktinai suplanuotų atsitiktinumų maišalynė.

Kažkas apie tai, kad kiekvienas žmogus laiko save išskirtiniu. Ir čia gyvenimas privertė šiek tiek patobulėti, ir pamąstyti giliau. Reiks kažkada apie tai parašyt naują pranešimą :).

Toliau skaitydamas pastebiu, kaip pamažu nyksta visokie pranešimai, kurie man užtikrintų daugiau “patinka” paspaudimų. Matomai bandžiau pabrėžti savo išskirtinumą mąstydamas žmogui natūraliai atmetamomis temomis. Ir tuo didžiuojuosi. Iki dabar “Avilys prieš pasaulį” kategorijos įrašai man atrodo įdomūs. Pamenu, kad iš pradžių siekiau surinkti daugiau “patinka” paspaudimų, bet šio siekimo kažkaip atsikračiau. Matyt, tapau atviresniu sau pačiam.

Rašiau ir apie “Protingą žmogų”. Dabar šią savoką taip atvirai naudoti bijočiau. Žmonės nėra protingi :). Reiks gal ir apie tai parašyti. Die. Negalvojau, kad šiame tinklaraštyje prirašiau tiek daug (čia kaip kam). Šiandienai raustis po senus įrašus pakaks. Prisirinkau labai gerų emocijų. Lekiu virti koldūnų. Iki greito, tinklarašti! Gerai atšvęsk :)!

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentarų – 19

Su sukaktim, Avily! Dideli sveikinimai :o

Apo | 2010-12-03 13:23

O maniškis mėnesiuku senesnis. Atsimenu dar, kaip atradau Avilio minčių blogą:) Ilgiausių judviems metų:)

Bernadeta | 2010-12-03 15:01

Didžiulis ačiū! :)

avilys | 2010-12-03 15:09

O aš, prisidėdama prie sveikinimų, labai nesupykčiau, jei pasidalintum ir paslaptim apie blogo patobulinimus.. :} Nes visgi tų 5lt/mėn man kažkaip gaila.

Tiltas per amžinybę | 2010-12-03 15:50

Amm, dizainą galima redaguot su CSS kodu. Galima keisti pločius, šrifto dydžius, paveikslėlius, struktūras ir panašiai, tik reikia šiek tiek nusimanyti CSS “kalboje”. Jeigu reikia pagalbos, parašyk man kaip su tavim susisiekt (skype ar dar kur) - padėsiu :).

avilys | 2010-12-03 16:16

na va, nelemta gražiai gyvent neinformatyviem žmonėm… :}} Bet kai jau sugalvosiu, ko noriu, tai būtinai paprašysiu pagalbos!

Tiltas per amžinybę | 2010-12-03 18:48

Mielai padėsiu :).

avilys | 2010-12-03 19:46

Sveikinimai

Ieva | 2010-12-04 13:57

net baisu, kaip laikas bėga!
sveikinu, tarp kita ko, nors net nėra dėl ko sveikint, metai - tiek nedaug.:) nepalyginsi su keturiais, ar ne?:))

ginč. | 2010-12-10 12:23

O taip. Keturi metai… Greit praėjo, taip :) ?

Avilys | 2010-12-12 22:39

Avily-parasyk el laiska man:)pabendrausim:)

July | 2010-12-15 19:27

vava, labai, o jau ir pasenom.;D

ginč. | 2010-12-17 20:06

There is a misconception amongst fans that owners routinely go in to their own pockets to fund baseball operations. This is just not the case. While the Steinbrenners reinvest a great deal of money back in to the Yankees, I have never once heard or read that they dipped in to their personal stash to fund baseball operations.

Exotic Car Rental Philadelphia | 2011-07-11 20:17

“I repudiate the use of force and violence to impose mybeliefs,”

Exotic Car Rental Philadelphia | 2011-07-11 20:25

As soon as they affirm their e-mail handle, they then acquire a 2nd email that provides them a link to the Review Responses web page as well as the password to unlock it. There’re then zero cost to comment about the web site.

Massage Las vegas | 2011-07-13 01:28

In the awesome design of things you secure an A+ just for effort and hard work. Where you actually confused us was on the particulars. You know, it is said, the devil is in the details… And that couldn’t be more correct at this point. Having said that, permit me inform you just what did give good results. The writing can be very engaging and that is most likely the reason why I am making the effort in order to comment. I do not make it a regular habit of doing that. Next, although I can easily see the leaps in reasoning you come up with, I am not really confident of how you appear to unite your ideas which help to make the actual conclusion. For right now I will, no doubt yield to your position however wish in the foreseeable future you connect the dots much better.

Massage Las vegas | 2011-07-13 02:33

Hello there, just became aware of your blog through Google, and found that it’s truly informative. I’m gonna watch out for brussels. I will be grateful if you continue this in future. Lots of people will be benefited from your writing. Cheers!

massage | 2011-07-13 21:24

Charles Barkley’s Bald Head > Both Lebron James and his Hairline|prymetime27|

las vegas | 2011-07-13 22:47

Well put! My friends think this place have worked fantastically!

Wholesale aMT | 2013-01-29 15:17

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)